XYZ
Květen s autobiografiemi
Květen s autobiografiemi

Na měsíc květen jsme si pro vás připravili několik autobiografických knih.

Jedinečnou publikaci Frajer která fascinujícím způsobem přibližuje čtenářům životní příběhem Jiřího Ježka (1974), nejúspěšnějšího hendikepovaného cyklisty paralympijské historie a jednoho z nejznámějších českých sportovců současnosti. 

Knihu o Petru Mukovi, kde blízký spolupracovník a přítel tragicky zemřelého zpěváka Karel Deniš shromáždil svoje vzpomínky na společně strávená léta a doplnil je fotkami ze zpěvákova soukromí. S nesmírným osobním zaujetím líčí začátky Petra Muka v osmdesátých letech přes kultovní ohlas Oceánu a Shalomu až po Petrovu hvězdnou sólovou dráhu

A v neposlední řadě vyprávění Aleny Mihulové, Můj život s Karlem Kachyňou. Ve své otevřené autobiografii odhaluje herečka mnoho ze svého soukromí, s láskou líčí společný život s Karlem Kachyňou a popisuje svoji hereckou kariéru se všemi zdary i nezdary. 

Francouzský thriller Mráz
Francouzský thriller Mráz

Francouzský thriller Mráz...děsivější než Hannibal Lecter.

Napínavý thriller, který umě kombinuje skutečně hrůznou sérii komplikovaných zločinů z minulost, lidského šílenství a krvavé pomsty s doslova mrazivou atmosférou francouzských Pyrenejí.

Kniha získala prestižní Crime Novel Price v Cognacu a byla vyhlášena mezinárodním bestsellerem a knižní senzací. Britský týdeník The Sunday Times ji zařadil mezi 50 celosvětově nejlepších kriminálních románů za posledních pět let.

Další díl toho skvělého thrilleru vyjde na podzim roku 2015.

Bestseller Padesát odstínů šedi
Bestseller Padesát odstínů šedi...

Trilogii Fifty shades... není asi potřeba příliš představovat. Úspěchem této knihy se nechali inspirovat hollywoodští režiséři a v únoru tohoto roku uvedli celosvětovou premiéru filmu Padesát odstínů šedi.

My jsme pro vás připravili reedici této knihy s hlavními představiteli filmu na obálce.

Když se dvaadvacetiletá studentka literatury Anastasia vydává na pohovor s mladým podnikatelem Christianem Greyem, netuší, že potká muže, který jí změní život i hodnoty. Christian je pohledný, chytrý a… tajemný. Naivní a nevinná Anastasia si začíná uvědomovat, že přes jeho skrývaná tajemství jím začíná být úplně posedlá. Ale ani Christian není vůči její kráse, šarmu a charakteru imunní a připouští, že on po ní také touží – ovšem za vlastních, specifických podmínek…

Novinky

Operační centrum Toma Clancyho je zpět!
349 Kč
Kultovní román Rosemary má děťátko balancuje na pomezí psychologického příběhu a hororu.
289 Kč
Příběh Damiena Echolse z cely smrti šokuje, ochromí, dojme. Přesně v tomhle pořadí.
369 Kč
Druhý díl erotického románu o temných touhách v každém z nás!
399 Kč

Připravujeme

Autentický příběh call, ze které se stala tajná agentka
299 Kč
Francouzská odpověď na Fifty Shades...
399 Kč

Zprávy z redakce

07. 05. 2015

Přijďte na náš stánek na veletrh Svět knihy!

Ve čtvrtek 14. května začíná 21. mezinárodní knižní veletrh na Výstavišti v Praze Holešovicích.... [více]

05. 05. 2015

Stephen Hawking má teorii na všechno

Knižní předloha k filmu Teorie všeho vyjde v květnu v XYZFascinující životní příběh fyzika Stephena... [více]